Eğitim

Temel Başlangıç Eğitimi
            Daha önce hayatında hiç motosiklet kullanmamış olan katılımcılara verilen 1 günlük eğitimdir. Eğitim içeriğinde Motosikletin tanıtılması, kontrollerin gösterilmesi, motosikletin dengesi ve tek başına motosikleti kullanabilir seviyeye gelmeyi içerir.

Scooter Eğitimi
         Temel başlangıç eğitimi ile paralel ama scooter’a özel tekniklerin öğretildiği sınıf.

Hakimiyet Eğitimi
         Daha önce motosiklet kullanmış veya uzun yıllar kullanan ancak yavaş hızlarda hakimiyetini geliştirmek isteyen adaylara verilen eğitim. Uzun zamandır motosiklet kullanıyor olmanız önemli değil, bu eğitim yeteneklerinizi ve kabiliyetinizi geliştirmeye yöneliktir.

Defansif Sürüş
         Deneyimli sürücüler için hazırlanmış her tür motosiklet modeline uygun yol eğitimidir. Temelde güvenlik ön planda olacak şekilde fırsatların değerlendirilmesi gösterilir.

Artçı ve Artçılı sürüş Eğitimleri
         Birlikte seyahat etmekten hoşlanan eşler için hazırlanmış özel paket eğitimidir.

Expat Eğitimleri
         Ülkemize çalışmak için gelmiş yabancılar veya uzun yıllar yurt dışında yaşamış ama Türkiye şartlarına alışık olmayan sürücüler için hazırlanmış paket eğitimidir.

Yeniden Doğuş Eğitimleri
         Bir müddet motosiklete binmiş ama daha sonra ara vermiş ve tekrar iki tekere dönüş yapanlar için özel hazırlanmış eğitim.

Rospa Eğitimleri
         Rospa sınavlarına veya Eğitmenlik kurslarına hazırlık eğitimidir. Trafik kuralları ile birlikte teorik, yazılı ve sözlü sınavlarla birlikte ve uygulamalı eğitimler verilir.

Paket Eğitimler
Trafik kuralları ve defansif sürüş kurallarının  tekrar hatırlanması için sınıf eğitimi ile birlikte trafiğe kapalı alan ve yol eğitiminin bir arada olduğu bir paket eğitimidir. Paket eğitiminin süresi 2 hafta sonu sürer ve katılımcılarla birlikte eğitim günü kararlaştırılır.